Wszystko na miejscu – Dagmara Jaśkiewicz

Dagmara Jaskiewicz

HOMESTAGING

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość, więc Twoim zadaniem jest pokazać go potencjalnym zainteresowanym z jak najlepszej strony, ale nie chcesz inwestować zbyt dużo w kosztowne remonty czy wyposażenie. Zależy Ci też na czasie. Wyobraź więc sobie, że Twój dom to teatr, to scena, na której dekoracje, stylizacja i rekwizyty mają zrobić wrażenie na widzu i sprawić, by natychmiast chciał na tej scenie zamieszkać- i oto masz homestaging!


Homestaging przyszedł do nas z Ameryki, gdzie jego prekursorką była w latach 70-tych Barb Schwarz – właścicielka firmy projektującej wnętrza. Jego podstawowym celem jest DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE, które możesz zrobić tylko raz!

Statystyki pokazują, że 90% poszukujących nieruchomości podejmuje decyzję już na etapie przeglądania zdjęć w ogłoszeniach w internecie! Jeżeli na starcie coś zniechęci potencjalnego klienta to ciężko będzie go przekonać do powrotu, więc należy maksymalnie wydobyć wszystkie zalety nieruchomości, jednocześnie minimalizując jej wady, i to niekoniecznie dużym nakładem czasowym czy finansowym.

 
BADANIA RYNKU WSKAZUJĄ ŻE PROFESJONALNY HOMESTAGING ZWIĘKSZA WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI O 5-10% I SKRACA CZAS SPRZEDAŻY AŻ O 40%!
Moim zadaniem jest przygotowanie Twojej nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu niewielkim nakładem kosztów i czasu – uwierz że czasami już odpowiednio zrobione zdjęcia robią wielką różnicę. A ja znam całą masę dodatkowych tricków które sprawią, że mieszkanie, dom czy lokal będą wyglądały bardziej niż zachęcająco! Potrafię spojrzeć na nieruchomość oczami przyszłego właściciela czy najemcy i dać mu dokładnie to czego szuka.


Twój zysk to zaoszczędzony czas i pieniądze na utrzymywanie nieruchomości oraz większy zarobek!
TO TWOJA SZANSA – NAPISZ LUB ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!

HOMESTAGING

czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości
do sprzedaży lub najmu z zyskiem

(Visited 62 times, 1 visits today)