Wszystko na miejscu – Dagmara Jaśkiewicz

Dagmara Jaskiewicz

Dzień dobry!

Nazywam się Dagmara Jaśkiewicz i jestem tu po to, by profesjonalnie zorganizować przestrzeń w Twoim domu lub pomóc w sprzedaży czy wynajmie Twojej nieruchomości.

Pasję do pięknych wnętrz miałam w sobie od zawsze. Odnosiło sie to zarówno do samej aranżacji i stylistyki, jak i do porządku oraz organizacji. Te wszystkie elementy współgrają ze soba i tworzą miejsce, w którym każdy dobrze się czuje. Widząc, jak wiele osób ma problem ze swoimi domami, postanowiłam swoją pasję przekształacić w biznes i skupić się na dwóch bardzo potrzebnych usługach: HOMESTAGINGU i DECLUTTERINGU.

Oprócz moich naturalnych predyspozycji oraz doświadczenia, jakie zdobyłam prowadząc wcześniejsze firmy, skupiłam sie też  na zdobyciu jak najlepszych kwalifikacji i na szkoleniu się u najlepszych w branży. Ukończyłam zaawasowane szkolenia procesowe i biznesowe akredytowane przez EUROPEAN ASSOCIATION OF HOME STAGING PROFESSIONALS (EAHSP), które jest największym europejskim stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów w branży homestagingu. Zdałam egzamin zawodowy i zdobyłam certyfikat oraz akredytację EAHSP, stając się też członkiem Stowarzyszenia – jako 25 osoba w Polsce!

Stale poszerzam moją wiedzę dotyczącą rynku nieruchomości, trendów na rynku, nowych patentów w organizacji przestrzeni oraz obsługi klienta. Dzięki wprowadzonym w mojej firmie nowoczesnym rozwiązaniom w komunikacji z klientem oraz w samym procesie przeprowadzania homestagingu i declutteringu mogę zapewnić Tobie najszybszą i najwyższą jakość usługi!

Zapraszam do obserwowania moich social mediów – znajdziesz tam wiele ciekawych porad oraz informacje na temat moich bieżących działań.

(Visited 751 times, 1 visits today)